"Wędrówki górskie w Polsce" szuka sponsora

Od samego początku platforma Wędrówki górskie w Polsce była rozwijana przez jedną osobę bez żadnego finansowania. Do dalszego rozwoju tego projektu nadal potrzebne jest wsparcie finansowe. Założyciel nie rozważa żadnych płatnych usług lub produktów dla użytkowników platformy. Aplikacja mobilna "Wędrówki górskie w Polsce" powinna zawsze pozostać darmowa dla użytkowników. Jednocześnie musi być rozwijana i ulepszana.


Cel platformy "Wędrówki górskie w Polsce" - budowanie i utrzymywanie społeczności podróżników w Polskich górach. To nie jest tylko nawigator lub baza danych tras. Ten projekt rozwija się w kierunku stworzenia miejsca spotkań i "ikony startowej" w telefonach komórkowych ludzi, którzy są zainteresowani podróżą do Polskie góry.


Dlaczego ten projekt potrzebuje sponsora. Aby osiągnąć cel projektu, jego rozwój musi być bardziej dynamiczny. Ponadto konieczne jest zaangażowanie specjalistów zewnętrznych do wykonania pewnych rodzajów prac technicznych (na przykład, projekt strony internetowej i aplikacji mobilnej musi zostać ulepszony). Istnieją również koszty infrastruktury i sprzętu.

Co sponsor otrzymuje w zamian

Sponsor otrzyma dwie "korzyści":


Kontakt dla przyszłego sponsora